Ürünlerimiz

Her zaman Çiftcilerimizin yanındayız!

İhtiyacınız Olan Tüm Gübre Çeşitlerini Yüksek Kapasiteli Üretim Tesisimizde Sizler İçin Üretiyoruz!

Ürünlerimizi el değmeden siz değerli müşterilerimiz için hazırlıyor ve ambalajlıyoruz.

Uluslararası kabul görmüş ve onaylanmış standartlara göre çalışıyoruz.

Ton Üretim

+

Temsilcilerimiz

+

Farklı Ürün

+

Özelleştirilmiş Ürün

+
Sektörünüze özgü ihtiyaçları karşılayan çözümler elde ediyoruz

Her geçen gün büyüyen ailemizle
siz müşterilerimizin taleplerini karşılayabilmek için 7*24 çalışıyoruz!

Türkiye’de ve dünyada ihtiyaç olan spesifik ürünleri, geliştirmenin ve elde etmenin mutluluğunu yaşıyor ve çiftçilerimize yaşatıyoruz!

AR&GE

Gübreleme ve Araştırma-Geliştirme bölümlerdeki uzman kadromuz ile ön laboratuvarımız ve akredite olmuş anlaşmalı laboratuvarlarımızla, sınıfının en ileri gübre ve diğer kategorideki ürünlerimizi, en etkili içeriğe taşıyoruz.


Kalite Kontrol

Her parti ürünümüzün analiz değeri, fiziki koşulları titizlikle kontrolden geçiriliyor. Gübrelerimiz itina ile paketleniyor ve paketlerimiz kalite standartları doğrultusunda hazır hale getiriliyor.Lojistik

Müşterilerimiz tarafından talep edilen ürünlerimizin, teslimat sürecine kadar olan tüm aşamalarını dikkatle izliyor ve yönetiyoruz. Lojistik süreçlerini kolaylaştırmak ve daha ekonomik hale getirmek için çaba gösteriyoruz. Bu sayede, ürünlerimizin zamanında ve en uygun maliyetle müşterilerimize ulaşmasını sağlamayı amaçlıyoruz.

Endüstri 4.0

Tarım için kullanıma ihtiyaç olan tüm doğal kaynakları en verimli hale getiriyoruz. Üretim aşamasında kullandığımız ham madde ve ilave malzemeler ile yaptığımız farklı formülasonlarla bitkilerde sıradışı gelişmelerin oluluşumunu sağlamaktayız.

Satış Sonrası Hizmetler

Müşterilere ürünlerimizin teslim edilmesi ve saha kontrollerinin gerçekleştirilmesi sürecinde, uzman ziraat mühendislerimiz gözlem yaparak denetimler sağlar. Bu şekilde, elde edilen sonuçlar doğrudan bize iletilir ve süreçlerin doğru ve etkin bir şekilde yürütülmesi amaçlanır.

Üretim Kapasitesi

Üretim kapasitemiz Türkiye ve dünya talebini rahatlıkla karşılamaktadır. üretim parkımızı her yıl son teknolojiye uygun şekilde geliştirmekteyiz. Yıllık üretim kapasitemiz sıvı guruplarda (13.000 Ton) , Toz guruplarda (17.000 Ton) dur.

Sektördeki gelişmelerden anında haberdar olmak için mail listemize kayıt olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz ve istenmeyen postalara müsamaha göstermiyoruz