KURUMSAL

Ekolojik Tarım A.Ş., bitki besleme sektöründe Türkiye 'de bir ilki gerçekleştirerek akademisyenler, uzman kimyagerler ve deneyimli Ar-Ge uzmanlarından oluşan bir ekip olarak ortaya çıktı. Ekolojik Tarım A.Ş., bitki besleme sektörüne yeni boyutlar kazandıran, yirmi farklı segmentteki inovatif ürünleriyle tarım sektörünün ihtiyaçlarını ve beklentilerini en iyi şekilde karşılıyor.

Geniş üretim kapasitesi, Ekolojik Tarım A.Ş.'nin sahip olduğu son teknoloji ürünü makine ve ekipman techizatına dayalıdır. Üretim kapasitesinin genişliği, her segmentte aynı içeriğe sahip 3 farklı marka grubunda, 120'den fazla ürünle hizmet sunmamıza imkanı sağlar. Higro, Efecol ve Orgo serisi olarak piyasaya sürülen bu üç markanın her biri de Ekolojik Tarım A.Ş. adına tescillidir.

Ekolojik Tarım A.Ş., kendisine biçtiği misyon doğrultusunda sürekli yeni ve özel formüllerin arayışı içindedir. Bu arayışın temelinde bitki besleme ürünlerinde daima daha iyiye odaklanmış; bitki, insan ve çevre sağlığını gözeten bir anlayış yer alır.

Antalya Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulu Ç.E.D. (Çevre Etüt Değerlendirme) belgeli biyolojik arıtma tesisine entegre olan Ekolojik Tarım A.Ş. modern üretim tesisinde tecrübeli teknik elemanları, geniş satış ağı ve lojistik imkanlarıyla en kaliteli hizmeti vermeyi prensip edinmiştir. Türk Tarımı'nın gelişmesine bu anlayışla hizmet eden firmamız, kurulduğu günden bu yana sektöründe hak ettiği yeri almıştır.

İLETİŞİM FORMU

Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu eksiksiz doldurun.

Bize Ulaşın

Ekolojik Tarım Gıda Kim. Mad. San. Tic. A.Ş.
Antalya Organize Sanayi 2. Kısım 23. Cad. No:11

ANTALYA / TÜRKİYE

T: +90 242 258 01 57

T: +90 242 258 01 59

F: +90 242 258 01 39

www.ekolojiktarim.com.tr
[email protected]

sanal-tur
TANITIM-VİDEOSU