Ekolojik Tarım A.Ş.: Doğadan İlhamla Geleceği Şekillendiriyoruz

1989 yılında temelleri atılan Ekolojik Tarım A.Ş., 2002 yılına gelindiğinde sektörde sahip olduğu konum gereği üretime başlama ihtiyacı duyarak Antalya Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikasında imalata başlamıştır. Tarım sektörünün ihtiyaç duyduğu birçok bitki besleme ürününü; işinde sahip olduğu disiplin ve kaliteye verdiği önemle artık 29 ülkeye ihraç eden bir dünya firması haline gelmiştir. Bu süreçte, Ekolojik Tarım A.Ş., Türkiye ve dünya tarımında çok ciddi kalite ve verim artışı sağlamış, Ar-Ge çalışmaları ile Türk ve dünya çiftçilerine çözüm ortağı olmuştur.

2021 yılına gelindiğinde fabrika üretim ve depolama alanı genişletilmiş; son teknoloji yeni makinelerle üretim kapasitesi artırılmıştır.

Ekolojik Tarım A.Ş.’nin bundan sonraki hedefi kaliteyi daha da ileri taşıyarak ihracat yapılan ülke sayısını daha üst rakamlara çıkarmak ve uzun vadede ürünleriyle adından söz ettiren bir dünya markası olmaktır.

Ekolojik Tarım A.Ş., dünyada daralan tarım alanları ve artan nüfusa paralel olarak oluşan gıda açığına katkıda bulunabilmek için var gücüyle çalışarak dünya çiftçilerinin mevcut tarım alanlarından maksimum verim alabilmelerini sağlayacak ürünler üretmeye sürdürecektir. Sağlıklı yaşanabilir bir çevre ve dünya için çalışmaya devam edeceğiz. Saygılarımızla,
32 Yıllık Tecrübe

Ekolojik Tarım A.Ş., Tarımın Geleceği

Bitki besleme sektöründe yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler üretme misyonumuzla, tarımın geleceğini şekillendiriyoruz. İnsan, bitki ve çevre sağlığını göz önünde bulunduran ürünlerimizle, daha yeşil bir dünya için çalışıyoruz.
Ürünlerimizi el değmeden siz değerli müşterilerimiz için hazırlıyor ve ambalajlıyoruz.

Uluslararası kabul görmüş ve onaylanmış standartlara göre çalışıyoruz.

Ton Üretim

+

Temsilcilerimiz

+

Farklı Ürün

+

Özelleştirilmiş Ürün

+