Higro® Combi

Bor (B), Demir (Fe-Sulfat), Mangan (Mn-Sulfat), Molibden (Mo) ve Çinko (Zn-Sulfat) Sıvı Mikro Bitki Besin Maddeleri Karışımı

BU ÜRÜNÜN ANALİZ VE MSDS RAPORU MEVCUTTUR. TALEP İÇİN LÜTFEN FİRMAMIZ İLE İRTİBATA GEÇİNİZ.

GARANTİ EDİLEN İÇERİK % (w/w)
• Tamamı Suda çözünür Bor (B) % 0,2
• Demir (Fe) % 2,0
• Mangan (Mn) % 0,5
• Molibden (Mo) % 0,02
• Çinko (Zn) % 2,0

YOĞUNLUK: 1,18 gr/cm3
UYGULAMA: Kökten ve yapraktan

KULLANIM ŞEKLİ İLE MAKSİMUM FAYDA NASIL SAĞLANIR?

HIGRO® COMBI, iyi bir yaprak gübresi olmasından dolayı özellikle açık tarla üretimlerinde damlama sulamanın olmadığı yerlerde yapraktan uygulanır. Etkisi çabuk ve hızlıdır. Ayrıca yüksek pH’a sahip topraklarda rahatlıkla uygulanabilmektedir. Bu tür koşullarda da bitkiler tarafından kolayca alınma özelliğine sahip bir üründür Her türlü ortamda bitkiler tarafından kolayca alınır. Her dönemde uygulanır.

HIGRO®COMBI, açık tarla ürünlerinde dane dolgunluğu sağlayan bir üründür. Meyve ağaçlarında sürgün başlangıcından itibaren 2 – 3 uygulama yapıldığı taktirde iz element noksanlığını tamamen giderir.

Kalıntı ve leke kesinlikle bırakmaz. Hasattan önceki uygulamalarda herhangi bir kalıntı sorunu yaşanmaz. Bekleme süresi 0 (sıfır) gündür. Bombus arılarının polinasyon amaçlı kullanıldığı yerlerde (seracılık & meyvecilik), HIGRO®COMBI uygulamalarından kaynaklı arılar üzerinde herhangi bir olumsuzluk yaşanmaz.

Tescil + Etiket Belgeleri için Tıklayınız

KARIŞABİLİRLİK:

HIGRO®COMBI, tarla bitkileri yetiştiriciliğinde yabanı ot ilacı ile birlikte kullanılabilir. Tüm koruyucu ilaç ve gübrelerle birlikte kullanılabilir. Uygulama öncesi kavanoz testi yapılmalıdır.

Mikro Besinler
Toptan Sıvı Gübre