Higro® Combise

BİTKİLERDE İZ ELEMENT NOKSANLIKLARINDA ETKİLİ VE EKONOMİK ÇÖZÜM

BU ÜRÜNÜN ANALİZ VE MSDS RAPORU MEVCUTTUR. TALEP İÇİN LÜTFEN FİRMAMIZ İLE İRTİBATA GEÇİNİZ.

GARANTİ EDİLEN İÇERİK % (w/w)

• Tamamı Suda çözünür
• Suda Çözünür Bakır (Cu) % 0.5
• Suda Çözünür Demir (Fe) % 6
• Suda Çözünür Mangan (Mn) % 2
• Suda Çözünür Çinko (Zn) % 3

UYGULAMA Kökten ve yapraktan

ULLANIM ŞEKLİ İLE MAKSİMUM FAYDA NASIL SAĞLANIR?

HIGRO® COMBISE, sebze, meyve ve açık tarla üretiminde birden fazla mikro element eksikliği gözlenmesi durumunda, bitkilere yapraktan ve topraktan uygulanabilen bir üründür.Damlama sisteminde tıkanıklık yaratmaz,kolaylıkla Suda % 100 çözünür. Özel katkıların etkisi ile içeriğindeki tüm elementleri bitkilere aktarabilen özel mikro element gübresidir.

HIGRO® COMBISE satış ve depolanması süresince, özel üretim tekniği nedeniyle ambalaj içinde taşlaşma (kekleşme) yaşanmaz. Ürünün nem çekici özelliğinden dolayı ağzı kapalı olarak muhafaza edilmelidir. Ambalajın ağzı açık bırakılmamalıdır.

HIGRO® COMBISE, % 100 suda çözünür. Erimesi mükemmeldir.İz elementlerin tamamı alınabilir formda özel kombinasyon olarak üretilmiştir.

Her türlü ortamda bitkiler tarafından kolayca alınır. Her dönemde uygulanır.HIGRO®COMBISE, açık tarla ürünlerinde dane dolgunluğu sağlayan bir üründür. Meyve ağaçlarında sürgün başlangıcından itibaren sezon boyunca 2 – 3 uygulama yapıldığı taktirde iz element noksanlığını tamamen giderir.

Kalıntı ve leke kesinlikle bırakmaz. Hasattan önceki uygulamalarda herhangi bir kalıntı sorunu yaşanmaz. Bekleme süresi 0 (sıfır) gündür. Bombus arılarının polinasyon amaçlı kullanıldığı yerlerde (seracılık & meyvecilik), HIGRO®COMBISE uygulamalarından kaynaklı arılar üzerinde herhangi bir olumsuzluk yaşanmaz.

Tescil + Etiket Belgeleri için Tıklayınız

KARIŞABİLİRLİK:

HIGRO®COMBISE, tarla bitkileri yetiştiriciliğinde yabancı ot ilacı ile birlikte kullanılabilir. İlaçtan kaynaklanan olumsuzlukları asgariye indirir. Kalsiyum ve bakır içeren prepratlarla karıştırmadan önce kavanoz testi yapınız

Mikro Besinler
Toptan Sıvı Gübre