Higro Combise

BİTKİLERDE-İZ-ELEMENT-NOKSANLIKLARI-1<<BİTKİLERDE İZ ELEMENT NOKSANLIKLARINDA ETKİLİ VE EKONOMİK ÇÖZÜM>>

  • Garanti edilen içerik % (w/w)
  • Tamamı Suda çözünür
  • Suda Çözünür Bakır (Cu) % 0.5
  • Suda Çözünür Demir (Fe) % 6
  • Suda Çözünür Mangan (Mn) % 2
  • Suda Çözünür Çinko (Zn) % 3

PDF ANALİZ RAPORU

PDF MSDS RAPORU

BU ÜRÜNÜN MSDS RAPORU MEVCUTTUR. TALEP İÇİN LÜTFEN FİRMAMIZ İLE İRTİBATA GEÇİNİZ.

Ambalaj: 10 kg laminasyonlu torba
Uygulama : Kökten ve yapraktan

KULLANIM ŞEKLİ İLE MAKSİMUM FAYDA NASIL SAĞLANIR?

HİGRO-COMBİSEHIGRO® COMBISE, sebze, meyve ve açık tarla üretiminde birden fazla mikro element eksikliği gözlenmesi durumunda, bitkilere yapraktan ve topraktan uygulanabilen bir üründür.Damlama sisteminde tıkanıklık yaratmaz,kolaylıkla Suda % 100 çözünür. Özel katkıların etkisi ile içeriğindeki tüm elementleri bitkilere aktarabilen özel mikro element gübresidir.

HIGRO® COMBISE satış ve depolanması süresince, özel üretim tekniği nedeniyle ambalaj içinde taşlaşma (kekleşme) yaşanmaz. Ürünün nem çekici özelliğinden dolayı ağzı kapalı olarak muhafaza edilmelidir. Ambalajın ağzı açık bırakılmamalıdır.

HIGRO® COMBISE, % 100 suda çözünür. Erimesi mükemmeldir.İz elementlerin tamamı alınabilir formda özel kombinasyon olarak üretilmiştir.

Her türlü ortamda bitkiler tarafından kolayca alınır. Her dönemde uygulanır.HIGRO®COMBISE, açık tarla ürünlerinde dane dolgunluğu sağlayan bir üründür. Meyve ağaçlarında sürgün başlangıcından itibaren sezon boyunca 2 – 3 uygulama yapıldığı taktirde iz element noksanlığını tamamen giderir.

Kalıntı ve leke kesinlikle bırakmaz. Hasattan önceki uygulamalarda herhangi bir kalıntı sorunu yaşanmaz. Bekleme süresi 0 (sıfır) gündür. Bombus arılarının polinasyon amaçlı kullanıldığı yerlerde (seracılık & meyvecilik), HIGRO®COMBISEuygulamalarından kaynaklı arılar üzerinde herhangi bir olumsuzluk yaşanmaz.

KARIŞABİLİRLİK :

HIGRO®COMBISE, tarla bitkileri yetiştiriciliğinde yabanı ot ilacı ile birlikte kullanılabilir. İlaçtan kaynaklanan stresleri asgariye indirir.

Kalsiyum ve bakır içeren prepratlarla karıştırmadan önce kavanoz testi yapınız.

UYARILARIMIZ:

Yukarıda belirtilen değerler, tavsiye niteliğindedir. Uygun dozlar tarımsal analiz sonuçlarına göre bu konuda teknik bilgisi olan kişilerce belirlenebilir

combise

İLETİŞİM FORMU

Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu eksiksiz doldurun.

Bize Ulaşın

Ekolojik Tarım Gıda Kim. Mad. San. Tic. A.Ş.
Antalya Organize Sanayi 2. Kısım 23. Cad. No:11

ANTALYA / TÜRKİYE

T: +90 242 258 01 57

T: +90 242 258 01 59

F: +90 242 258 01 39

www.ekolojiktarim.com.tr
[email protected]

sanal-tur
TANITIM-VİDEOSU