Higro Dengeli

DENGELİ-SÜSPANSE-GÜBRE-NPK'LI-SIVI-ORGANOMİNERAL-GÜBRE1ORGANOMİNERAL DENGELİ SÜSPANSE GÜBRE NPK'LI SIVI ORGANOMİNERAL GÜBRE

  • Garanti edilen içerik % (w/w)
  • Organik Madde % 15
  • Toplam Azot (N) % 4
  • Nitrat Azotu (N03-N) % 1
  • Amonyum Azotu (NH4-N) % 1
  • Ore Azotu (NHrN) % 2
  • Toplam Fosfor Pentaoksit (P20 5)% 4
  • Suda çözünür Fosfor Pentaoksit (P20 5)% 4
  • Suda çözünür Potasyum Oksit (K20)% 4
  • Ph aralığı : 3-5

PDF ANALİZ RAPORU

PDF MSDS RAPORU

BU ÜRÜNÜN MSDS RAPORU MEVCUTTUR. TALEP İÇİN LÜTFEN FİRMAMIZ İLE İRTİBATA GEÇİNİZ.

Ambalaj:15 kg plastik kova
Yoğunluk: 1,25 gr/cm3
Uygulama: Kökten ve yapraktan

KULLANIM ŞEKLİ İLE MAKSİMUM FAYDA NASIL SAĞLANIR?

HIGRO® DENGELİ, yüksek pH sorunu olan topraklarda rahatlıkla performans gösterebilmektedir. Bu nedenle toprakta birikim gösteren diğer besin elementlerinin bitkiler tarafından alınımını sağlayabilmektedir. Kendi içeriğindeki besin elementleri ile tam ve eksiksiz bir gübreleme gerçekleştirmektedir.

HIGRO® DENGELİ, tüm toprak ve iklim (yaz & kış) koşullarında ve tüm bitki çeşitlerinde bitkinin sağlıklı beslenmesini sağlar.

HIGRO® DENGELİ özellikle toprakta bağlı kalmış makro ve mikro elementleri etkileme özelliğinden dolayı pahalı toz damlama gübrelerine karşı ekonomik ve etkili alternatif bir üründür.

HIGRO®DENGELİ bitki canlılığını ve sağlığını azami derecede korur. İçerdiği organik madde miktarının ve hammadden gelen organik potasyumdan dolayı sıcak iklime sahip bölgelerde yoğun olarak kullanılır. Bitkilerin gübre alımında en çok zorlandığı kış aylarında bitkinin performansını artıran ideal bir gübredir.

HIGRO®DENGELİ, yüksek oranda organik madde içeren organik bir gübredir. Fide dikim evresinden hasat sonuna kadar tüm üretim sezonunda kullanılabilmektedir.

HIGRO®DENGELİ, kullanıldığı bitkilerde iyi kök oluşumu, dengeli büyüme sağlanır. Aromosı yüksek, kaliteli ve bol ürün elde edilir.

HIGRO®DENGELİ, meyvenin büyüme ve olgunlaşma döneminde kullanılarak, her türlü bitki yetiştiriciliğinde dengeli beslenme sağlar. Toprak yapısında mevcut sertleşmeyi giderir, toprağı yumuşatır. Kök gelişimi için daha rahat ortam yaratır. Meyvelerde şeker ve kuru madde oranını artırır. Meyvelere daha canlı bir görünüm sağlar.

Çiçeklenme döneminde dönüşümlü olarak kullanılabilir. HIGRO®DENGELİ’nin ideal kullanım dönemi bitkilerde çiçeklenme ve meyve olgunlaşma dönemi arasındadır.

Kalıntı ve leke kesinlikle bırakmaz. Hasattan önceki uygulamalarda herhangi bir kalıntı sorunu yaşanmaz. Bekleme süresi 0 (sıfır) gündür. Bombus arılarının polinasyon amaçlı kullanıldığı yerlerde (seracılık & meyvecilik),HIGRO®DENGELİuygulamalarından kaynaklı arılar üzerinde herhangi bir olumsuzluk yaşanmaz.

KARIŞABİLİRLİK :

Her türlü zirai ilaç ve gübre ile karışır , Karışım öncesi mutlaka kavanoz testi uygulanmalıdır .

UYARILARIMIZ:

Yukarıda belirtilen değerler, tavsiye niteliğindedir. Uygun dozlar tarımsal analiz sonuçlarına göre bu konuda teknik bilgisi olan kişilerce belirlenebilir.

tablo

İLETİŞİM FORMU

Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu eksiksiz doldurun.

Bize Ulaşın

Ekolojik Tarım Gıda Kim. Mad. San. Tic. A.Ş.
Antalya Organize Sanayi 2. Kısım 23. Cad. No:11

ANTALYA / TÜRKİYE

T: +90 242 258 01 57

T: +90 242 258 01 59

F: +90 242 258 01 39

www.ekolojiktarim.com.tr
[email protected]

sanal-tur
TANITIM-VİDEOSU