Higro Equaje

equaje

  • Garanti edilen içerik % (w/w)
  • Toplam azot (N) % 3
  • Amonyum azotu (NH4-N) % 3
  • Suda çözünür fosfor pentaoksit(P2O5) %30
  • Suda çözünür potasyum oksit (K2O) % 10,5
  • Suda çözünür bor (B) % 3
  • Suda çözünür Molibden (Mo) % 3

Ambalaj: 500 gram / lamisyonlu plastik torba / 30 adet / 1 karton koli
Uygulama : Kökten ve yapraktan ( genellikle yapraktan )

PDF ANALİZ RAPORU

PDF MSDS RAPORU

BU ÜRÜNÜN MSDS RAPORU MEVCUTTUR. TALEP İÇİN LÜTFEN FİRMAMIZ İLE İRTİBATA GEÇİNİZ.

KULLANIM ŞEKLİ İLE MAKSİMUM FAYDA NASIL SAĞLANIR?

HIGRO® EQUAJE, tamamı suda çözünür bir ürünümüzdür.

HIGRO® EQUAJE, çiçeklenme öncesi dönemde, çiçeklendirmede, etkili bir ürünümüzdür.

Yaz ve kış aylarında çiçek fizyolojisi ortam koşulları nedeniyle yaz aylarında dişiçik tepesi uzayıp erkek organların sapları kısa kalmaktadır. Bu olay kış ayında tam tersi yöndedir. Bu da bitkilerdeki çiçek fizyolojisini düzenleyen bitkinin biyokimyasal tepkimeleri oluşturmamasından kaynaklanır. Bu aşamada HIGRO® EQUAJE uygulanarak bitkilerdeki çiçek fizyolojisini kısa sürede düzenleyerek döllenme bozuklukları ve arazını kısa sürede düzenler ve verim kayıplarının önüne geçer.

Meyve ağaçlarında;

Birinci uygulama çiçek başlangıcında,

İkinci uygulama çiçek taç yapraklarının % 80 döküldüğünde olmak üzere toplam 2 uygulama yapılmalıdır. YAPRAKTAN yapılacak bu uygulama 100 litre suya 100 gram HIGRO® EQUAJE ve 200 cc olacak şekilde sıvı deniz yosunu (HIGRO® ALGIN) ilave edilmesi önerilmektedir.

HIGRO®EQUAJE’in meyve ağaçlarına uygulanması sonucunda polen oluşumunu arttırdığı ve dişi çiçeğin boynunu uzatarak döllenmeye katkı sağladığı , tonaj artırdı ve kaliteli meyve elde edilmesinde önemli rol oynadığı görülmüştür.

100 litre suya 100 gram HIGRO®EQUAJE ilave edilerek YAPRAKTAN uygulanmalıdır. DAMLAMA SULAMA sistemi ile yapılacak uygulamalarda bir dekara (1.000m2) 250 gram gelecek şekilde uygulama yapılmalıdır.YAPRAKTAN uygulama dönemleri aşağıda belirtilmiştir. DAMLAMA SULAMA sistemi ile yapılacak uygulamalar özellikle dikimden sonra 2 veya 3 hafta içinde yapılmasını tavsiye etmekteyiz.

Kalıntı ve leke kesinlikle bırakmaz. Hasattan önceki uygulamalarda herhangi bir kalıntı sorunu yaşanmaz. Bekleme süresi 0 (sıfır) gündür. Bombus arılarının polinasyon amaçlı kullanıldığı yerlerde (seracılık & meyvecilik),HIGRO®EQUAJEuygulamalarından kaynaklı arılar üzerinde herhangi bir olumsuzluk yaşanmaz.

KARIŞABİLİRLİK :

Yağlı ürünlerle, alkali ürünler ve kalsiyum ile karıştırmayınız.

UYARILARIMIZ:

Yukarıda belirtilen değerler, tavsiye niteliğindedir. Uygun dozlar tarımsal analiz sonuçlarına göre bu konuda teknik bilgisi olan kişilerce belirlenebilir. Tavsiye edilen uygulama miktarını aşmayınız.

tablo

İLETİŞİM FORMU

Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu eksiksiz doldurun.

Bize Ulaşın

Ekolojik Tarım Gıda Kim. Mad. San. Tic. A.Ş.
Antalya Organize Sanayi 2. Kısım 23. Cad. No:11

ANTALYA / TÜRKİYE

T: +90 242 258 01 57

T: +90 242 258 01 59

F: +90 242 258 01 39

www.ekolojiktarim.com.tr
[email protected]

sanal-tur
TANITIM-VİDEOSU