Higro Foster

foster-1_01<<TAM ETKİLİ FOSFOR + ÇİNKO>>

(5-13-0) + ME

  • Garanti edilen içerik % (w/w)
  • Toplam azot (N) % 5
  • Üre azotu (NH2-N) % 5
  • Suda çözünür fosfor pentaoksit(P2O5) % 13
  • Suda çözünür çinko (Zn) % 1

Ambalaj:1 Lplastik şişe / 20 adet / 1 karton koli 5 Lplastik şişe / 4 adet / 1 karton koli 20 Lplastik bidon
Yoğunluk: 1,25 gr/cm3
Uygulama : Kökten ve yapraktan

PDF ANALİZ RAPORU foster-2_02

PDF MSDS RAPORU

BU ÜRÜNÜN MSDS RAPORU MEVCUTTUR. TALEP İÇİN LÜTFEN FİRMAMIZ İLE İRTİBATA GEÇİNİZ.

KULLANIM ŞEKLİ İLE MAKSİMUM FAYDA NASIL SAĞLANIR?

Bitki besleme ve bitki fizyolojisi çerçevesinde değerlendirildiğinde; fosfor bitkide şeker fosfatların, nükleik asitlerin, koenzimlerin, fosfolipitlerin, fitik asitlerin vb. ATP’ ninbulunduğu reaksiyonlar da anahtar görevi yapar.

Yine toprak yapısı ve çevre koşullarına bağlı olarak bitkilerdeki fosfor alınımında zorluklar yaşanmaktadır. Fosfor noksanlığına bağlı olarak bitkilerde verim kayıpları görülmektedir.Bu sorunların çözümü için, bitkiler tarafından tamamı kolay emilen ve alınımı en yüksek fosforlu ürün olarak HIGRO® FOSTER geliştirdik.

İçeriğinde fosfor oranı çok yüksek bazı ürünlerin kullanımından bile, bitkilerin fosfor alımında ve etki sürelerinde zorluk yaşandığı bilinmektedir.

HIGRO®FOSTER, kullanıldığı zaman fosfor ve çinkonun bitki tarafından alımı ve ihtiyacı yüzde 100 olarak karşılanabilmektedir.

HIGRO®FOSTER, YAPRAK uygulamalarına güvenle olanak verebilmektedir. Yaprak üzerinde herhangi bir yakıcılık görülmemektedir. Çiçek oluşumunun ve formunun düzgün oluşmasını sağladığı için polen oluşumunu kısa sürede ve kolaylıkla gerçekleştirir. Verim artışı sağlar. HIGRO® FOSTER, YAPRAK uygulamaları neticesinde tüm hububat türlerinin yer aldığı tarla bitkilerinde dane dolgunluğunu kolaylıkla sağladığı görülür.

foster-3

HIGRO®FOSTER’in kesme çiçek türlerinde en büyük sorun olan gonca iriliğinin elde edilmesinde önemli katkı sağladığı da görülmüştür.

Kalıntı ve leke kesinlikle bırakmaz. Hasattan önceki uygulamalarda herhangi bir kalıntı sorunu yaşanmaz. Bekleme süresi 0 (sıfır) gündür. Bombus arılarının polinasyon amaçlı kullanıldığı yerlerde (seracılık & meyvecilik), HIGRO®FOSTERuygulamalarından kaynaklı arılar üzerinde herhangi bir olumsuzluk yaşanmaz.

KARIŞABİLİRLİK :

Potasyum, kalsiyum, bakır ve mangan içeren preparatlarla karışmaz. Diğer gübreler ve ilaçlarla karışabilir.

UYARILARIMIZ:

Yukarıda belirtilen değerler, tavsiye niteliğindedir. Uygun dozlar tarımsal analiz sonuçlarına göre bu konuda teknik bilgisi olan kişilerce belirlenebilir. Tavsiye edilen uygulama miktarını aşmayınız.

higro foster

İLETİŞİM FORMU

Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu eksiksiz doldurun.

Bize Ulaşın

Ekolojik Tarım Gıda Kim. Mad. San. Tic. A.Ş.
Antalya Organize Sanayi 2. Kısım 23. Cad. No:11

ANTALYA / TÜRKİYE

T: +90 242 258 01 57

T: +90 242 258 01 59

F: +90 242 258 01 39

www.ekolojiktarim.com.tr
[email protected]

sanal-tur
TANITIM-VİDEOSU