Higro Potasyumlu

POTASYUMLU-SÜSPANSE-GÜBRE-NK'-lı-Sıvı-Organomineral-GübreORGANOMİNERAL POTASYUMLU SÜSPANSE GÜBRE NK' lı Sıvı Organomineral Gübre

  • Organik madde % 15
  • Toplam azot (N) % 5
  • Nitrat azotu (N03-N) % 1,5
  • Amonyum Azotu (NH4-N) % 1,5
  • Ore Azotu (NH2-N) % 2
  • Suda çözünür potasyum oksit (K2O) % 5
  • pH: 5 – 7

PDF ANALİZ RAPORU

PDF MSDS RAPORU

BU ÜRÜNÜN MSDS RAPORU MEVCUTTUR. TALEP İÇİN LÜTFEN FİRMAMIZ İLE İRTİBATA GEÇİNİZ.

Ambalaj: 15 kg plastik kova
Yoğunluk: 1,25 gr/cm3
Uygulama: Kökten ve yapraktan

KULLANIM ŞEKLİ İLE MAKSİMUM FAYDA NASIL SAĞLANIR?

HIGRO® POTASYUMLU bitkinin ihtiyacı olan potasyum miktarını bitkinin fazla enerji harcamadan karşılamasını ve içeriğindeki potasyum miktarının tamamının bitkiler tarafından alınmasını sağlayacak özelliktedir.

HIGRO® POTASYUMLU bitkiye canlılık kazandırır, renk ve aromalarda belirgin bir artış sağlar. HIGRO®POTASYUMLU, yüksek pH sorunu olan topraklarda rahatlıkla performans gösterebilmektedir. Tüm toprak koşullarında kolaylıkla çalışır kendisiyle birlikte toprakta bağlı kalan potasyumu da çözerek bitkiye ulaştırır.

Sera yetiştiriciliğinde hasat aralıklarını kısaltır. Sürekli hasat imkanı sağlar.Kendi içeriğindeki besin elementleri ile tam ve eksiksiz bir gübreleme gerçekleştirir.

HIGRO®POTASYUMLU, meyve tutumundan sonra, meyvelerin büyümesi ve sağlıklı olgunlaşması amacıyla kullanılır. Meyvede renk oluşumunu ve daha canlı olmasını sağlar. Çiçek döneminde dönüşümlü olarak kullanılabilir. HIGRO®POTASYUMLU’nun, ideal kullanım dönemi bitkilerde dikimden itibaren ve her çiçeklenme dönemi arasında;

Kalıntı ve leke kesinlikle bırakmaz. Hasattan önceki uygulamalarda herhangi bir kalıntı sorunu yaşanmaz. Bekleme süresi 0 (sıfır) gündür. Bombus arılarının polinasyon amaçlı kullanıldığı yerlerde (seracılık & meyvecilik),HIGRO®POTASYUMLUuygulamalarından kaynaklı arılar üzerinde herhangi bir olumsuzluk yaşanmaz.

KARIŞABİLİRLİK :

Her türlü zirai ilaç ve gübre ile karışır. Karışım öncesi mutlaka kavanoz testi uygulanmalıdır.

UYARILARIMIZ:

Yukarıda belirtilen değerler, tavsiye niteliğindedir. Uygun dozlar tarımsal analiz sonuçlarına göre bu konuda teknik bilgisi olan kişilerce belirlenebilir. Tavsiye edilen uygulama miktarını aşmayınız.

tablo

İLETİŞİM FORMU

Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu eksiksiz doldurun.

Bize Ulaşın

Ekolojik Tarım Gıda Kim. Mad. San. Tic. A.Ş.
Antalya Organize Sanayi 2. Kısım 23. Cad. No:11

ANTALYA / TÜRKİYE

T: +90 242 258 01 57

T: +90 242 258 01 59

F: +90 242 258 01 39

www.ekolojiktarim.com.tr
[email protected]

sanal-tur
TANITIM-VİDEOSU