Higro Super Zinc Phos GL33

HİGRO-SÜPER-ZİNC-2EC FERTILIZER NP GÜBRE ÇÖZELTİSİ
YOĞUN, GÜÇLÜ VE HIZLI ÇİÇEKLENDİRİCİ

  • Garanti edilen içerik % (w/w)
  • Toplam azot (N) % 8,5
  • Nitrat azotu (NO3-N) % 5,6
  • Amonyum azotu (NH4-N) % 2,9
  • Suda çözünür fosfor pentaoksit (P2O5) % 14,5
  • Suda çözünür çinko (Zn) % 9,5

PDF ANALİZ RAPORU

PDF MSDS RAPORU

BU ÜRÜNÜN MSDS RAPORU MEVCUTTUR. TALEP İÇİN LÜTFEN FİRMAMIZ İLE İRTİBATA GEÇİNİZ.

zinc ohıs

KULLANIM ŞEKLİ İLE MAKSİMUM FAYDA NASIL SAĞLANIR?

Bitkilerin, çinko (Zn), fosfor (P) ve azot (N) noksanlıklarını aynı anda ve yoğun olarak göstermeleri durumunda HİGRO®SÜPER ZİNC PHOS GL33 çözüm olarak kullanılmaktadır. İçeriğinde mevcut yüksek ürün konsantresinden oluşan HİGRO®SÜPER ZİNC PHOS GL33 ’nin bitkilere geçişini hızlandırmak için geliştirilmiştir. HİGRO® SÜPER ZİNC PHOS GL33 ’nin bitkiler tarafından kısa sürede alınabilmesi nedeniyle; 1 – 2 tur uygulama ile bu noksanlıkların her biri giderilmektedir.

Çiçek ve polen oluşumunda yaşanan sorunların çözümünde, yapraktan ve topraktan güven ile kullanabileceğiniz son derece yoğun (d=1,7) ve etkili bir üründür.

HİGRO-SÜPER-ZİNCYAPRAKTAN uygulama dozu; bitki türüne göre 100 litre su ile birlikte 150 – 200 cc arasında HIGRO® SÜPER ZİNC PHOS GL33 kullanılmalıdır.

DAMLAMA SULAMA sistemi ile kullanılarak kalsiyum, kükürt ve alkali gübreler haricindeki diğer gübrelerle birlikte verildiğinde ise bir dekara (1.000 m2) 1 – 1,5 L HIGRO® SÜPER ZİNC PHOS GL33 uygulanması tavsiye edilmektedir.

Kalıntı ve leke kesinlikle bırakmaz. Hasattan önceki uygulamalarda herhangi bir kalıntı sorunu yaşanmaz. Bekleme süresi 0 (sıfır) gündür. Bombus arılarının polinasyon amaçlı kullanıldığı yerlerde (seracılık & meyvecilik), HIGRO® SÜPER ZİNC PHOS GL33 uygulamalarından kaynaklı arılar üzerinde herhangi bir olumsuzluk yaşanmaz.

KARIŞABİLİRLİK :

Kalsiyum, kükürt ve alkali ürünler harici tüm ilaç ve gübrelerle karışabilir, uygulama öncesi kavanoz testi yapılması önerilir.

super zinc

İLETİŞİM FORMU

Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu eksiksiz doldurun.

Bize Ulaşın

Ekolojik Tarım Gıda Kim. Mad. San. Tic. A.Ş.
Antalya Organize Sanayi 2. Kısım 23. Cad. No:11

ANTALYA / TÜRKİYE

T: +90 242 258 01 57

T: +90 242 258 01 59

F: +90 242 258 01 39

www.ekolojiktarim.com.tr
[email protected]

sanal-tur
TANITIM-VİDEOSU