Higro® Traco

BİTKİSEL MENŞELİ SIVI ORGANİK GÜBRE

BU ÜRÜNÜN ANALİZ VE MSDS RAPORU MEVCUTTUR. TALEP İÇİN LÜTFEN FİRMAMIZ İLE İRTİBATA GEÇİNİZ.

GARANTİ EDİLEN İÇERİK % (w/w)
• Suda çözünür Potasyum oksit (K2O) : %11
AMBALAJ
0.5 L plastik şişe / 30 adet / 1 karton koli
1 L plastik şişe / 20 adet / 1 karton koli
YOĞUNLUK : 1,38 gr/cm3
UYGULAMA : Kökten ve yapraktan

HIGRO® TRACO şeffaf renkli ve yapraklarda tutunabilen yapıda farklı ve özel bir üründür.

HIGRO® TRACO meyvecilikte özellikle üzüm, kiraz ve kayısıda kalibrasyonları (büyüklükleri) eşit meyveler oluşturmaktadır. HIGRO® TRACO uygulaması yapılan tüm bitkilerde ürün kalitesinde önemli ölçüde artış sağlanmıştır. HIGRO® TRACO, çeltik üretiminde, başarılı sonuçları nedeniyle de yatmaları engelleyerek % 6 – 10 arası randıman artışı sağlamıştır. Ayrıca Sebze meyvelerde çeşitli faktörlerden kaynaklanan meyve çatlamalarını azaltan bir üründür.

Topraktan yani damlamadan yapılan uygulamalarda bitkiye kolaylıkla geçen bir gübredir.

HIGRO TRACO karıştırılacak olan ilaç veya gübreye bolca sulandırıldıktan sonra en son ilave edilmelidir. Uygulama dozu 100 litre suya 250 – 300 cc HIGRO®TRACO, yaprak altına ve üstüne gelecek şekilde kaplama olarak yapılmalıdır.
DAMLAMA SULAMA sistemi ile bir dekara (1.000 m2) 400 – 500 cc gram HIGRO® TRACO uygulaması yapılabilir. Kalıntı ve leke kesinlikle bırakmaz. Hasattan önceki uygulamalarda herhangi bir kalıntı sorunu yaşanmaz. Bekleme süresi 0(sıfır) gündür.

Bombus arılarının polinasyon amaçlı kullanıldığı yerlerde (seracılık & meyvecilik), HIGRO® TRACO uygulamalarından kaynaklı arılar üzerinde herhangi bir olumsuzluk yaşanmaz.

Tescil + Etiket Belgeleri için Tıklayınız

KARIŞABİLİRLİK

HIGRO®TRACO, mümkünse tek başına uygulanmalıdır. İlaç veya gübrelerle karışması durumunda zorunlu ise (işçi tedariki, uygulama günündeki hava koşulları v.b. nedenler) ilaçlama tankına gübre veya zirai ilaç veya her ikisi ilave edildikten sonra HIGRO® TRACO, yaklaşık 10 litrelik su içeren bir kovada seyreltildikten sonra gübre/ ilaç tankına EN SON ilave edilmelidir. Kalsiyumlu ve bakırlı preparatlarla karıştırılmamalıdır

Toptan Sıvı Gübre